Závady a nedostatky

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota města a veřejný pořádek nám leží na srdci a chceme, aby naše město bylo pěkné. Pomozte nám a hlaste nám na této stránce vaše postřehy.

vložit nedostatek

Číslo:
1233

Nahlášeno:17.08.17

Aktualizace:17.08.17

Stav:
Nahlášeno

údržba chodníku

Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o údržbu chodníku ve Staré Roli, ul. Závodu míru směrem od učňovského střediska na Letnou. Chodník je neudržovaný, nejsou prořezány keře, strouhy podél chodníku jsou zarostlé trávou, což zabraňuje odtékání dešťové vody. Děkuji za vyřízení požadavku.

Číslo:
1232

Nahlášeno:17.08.17

Aktualizace:17.08.17

Stav:
Nahlášeno

Chodník Charkovská

Dobrý den, žádám tímto o opravu chodníku v délce cca. 100metrů v ulici Charkovská a o zařazení do plánu investic na příští rok. Tento chodník se již na několika místech propadá, chybí kusy asfaltu. Co já si pamatuji nebylo na něj 30 let šáhnuto.

Číslo:
1231

Nahlášeno:16.08.17

Aktualizace:18.08.17

Stav:
Řeší se

Zelený pás u Tržnice

Mezi Tržnicí a Hotelem Národní dům je pás osázený keři a jinou zelení, bohužel je ale i plný plevele, místy i přes 1 metr vysokého. Opravdu podařená vizitka centra města.

Dobrý den,pozemky nejsou ve vlastnictví města , ale patří soukromému subjektu ( hotelu Ambassador ).

Číslo:
1230

Nahlášeno:16.08.17

Aktualizace:18.08.17

Stav:
Řeší se

Znečištěná komunikace

Dobrý den.Rekonstrukcí Horního nádraží je denně znečišťována komunikace Nákladní až na Sokolovskou....Vrstvy bláta ostrých kamenů obalených jílem a přilepených k asfaltu,popřípadě povalujících se na vozovce,že není kudy se vyhýbat.Když je sucho-oblaka prachu,zaprší-bláto po kotníky. Jízda se rovná jízdě lehčím terénem. Neměl by to odstraňovat znečišťovatel? A nemělo by znečištěné vozidlo vůbec na vozovku vyjíždět.Kdyby odpověděli,že to čistí,tak např.od pátku do pondělí na to nikdo ani nesáhl. V pondělí projel zametací vůz AVE,který nemá šanci to zamést,odsát a vůbec né pozbírat kusy kamení.Nehledě na ničení podvozků a pneumatik vozidel.

Při následné kontrole byla komunikace čistá. I přesto jsme kontaktovali stavbyvedoucího a na problém jsme ho upozornili. V místě budeme provádět namátkové kontroly, ale i občané nám mohou znečištění komunikace oznámit na linku 353 153 911. Děkujeme za podnět.

Číslo:
1229

Nahlášeno:16.08.17

Aktualizace:17.08.17

Stav:
Nahlášeno

Skalníkovy Sady

Dobrý den je možné v rámci probíhajících úprav, opravit tento schod viz foto?

Číslo:
1228

Nahlášeno:16.08.17

Aktualizace:17.08.17

Stav:
Řeší se

Nevhodné umístění kontejnérů

Nevhodné umístění kontejnéru na ulici Moskevská před domem č.72. Nechápeme,proč byly kontejnery přemístěny z ulice Chelčického, kde bylo na tyto kontejnéry vybudováno místo na ulici Moskevská kde jezdí hosté K.Varů a tímto krokem se zrušilo i šest parkovacích míst,kterých je zde nedostatek.Tyto kontejnéry mají naši spoluobčané přímo před okny.Dvacet vteřin od těchto kontejnérů jsou další kontejnéry. Prosím za všechny obyvatele z okolních domů o odvezení těchto kontejnérů tam,kde jsou třeba. Za všechny občany Hrůza Petr

Dobrý den, tyto kontejnery, jsou zde umístěny dočasně, do doby, než se provede rekonstrukce ulice Chelčického.

Číslo:
1227

Nahlášeno:16.08.17

Aktualizace:17.08.17

Stav:
Nahlášeno

prostřih kosodřevin

dobrý den, máme před domem Severní 870/11 K.Vary 36005 tři poměrně vzrosté kosodřeviny ( tůje ?) které nikdo neudržuje tu stromkovou jsme už sami trochu prořezali protože zamezovala vstupu do domu, ale máme zde křovinovou která se rozrostla už přes celý trávník a ta slouží jako popelnice. Neustále se uklízí pytlíky od pejskařů svačiny od školních dětí ale hlavně si pod ní schovávají bordel bezdomovci občas to jsou celé pytle s odpadky i potraviny které pak zahnívají a smrdí a ohrožují zdraví. Je možné provést likvidaci tohoto keře nebo aspoň větší průřez ???

Číslo:
1226

Nahlášeno:15.08.17

Aktualizace:18.08.17

Stav:
Řeší se

Lesní cesty nad Drahovicemi

Dobrý den, prosím o odstranění dvou spadlých stromů na červené stezce nad vyvěrajícím potokem v lese nad Drahovicemi. Dále prosím o prosekání a odstranění spadlých stromů na cestě vedoucí nad Pražskou silnicí z Drahovic na Hůrky. A totéž na lesní cestě vedoucí pod silnicí vedoucí na Goethova vyhlídka, děkuji.

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že stále ještě zpracováváme kalamitu z letních bouřek, tak né všechny popadané stromy se daji odstranit najednou. Předpokládáme, že v případě již žádných kalamit bychom vše měli mít zpracováno a vyčištěno do konce srpna .

Číslo:
1223

Nahlášeno:15.08.17

Aktualizace:18.08.17

Stav:
Vyřešeno

Nesvítí lampa veřejného osvětlení, osvětlující vozovku a chodník.

Přestala svítit lampa veřejného osvětlení na komunikaci vedoucí na parkoviště prodejny nábytku v ulici Šumavská, naproti domu 1736/28, Karlovy Vary - Tuhnice. Na stožáru lampy je umístěná dopravní značka dej přednost. Obyvatelé domu předem děkují za zajištění opravy.

Opraveno.

Číslo:
1222

Nahlášeno:15.08.17

Aktualizace:17.08.17

Stav:
Nahlášeno

Hřbitov Doubí

Dobrý den. Bylo by možné odstranit tuto popínavou "Adélu", než nám sežere celý náhrobek? Prosím, alespoň částečně. DĚKUJI.