Závady a nedostatky

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota města a veřejný pořádek nám leží na srdci a chceme, aby naše město bylo pěkné. Pomozte nám a hlaste nám na této stránce vaše postřehy.

Zimní údržba komunikací - kontakty

vložit nedostatek

Číslo:
636

Nahlášeno:24.02.17

Aktualizace:24.02.17

Stav:
Nahlášeno

Oprava schodiště

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o opravu schodiště k prodejně potravin v ulici Stará Kysibelská. Schodiště je v dezolátním stavu a okolní keře by rovněž potřebovaly řádnou a radikální údržbu. A ještě jednu poznámku - vnitroblok ( dvorek) ulic St. Kys. a Úvalská za 30 let, co tady bydlíme, nikdo v zimě neudržuje. Nejprve jsme se brodili sněhem, posléze klouzali na ledovce. Nechápu, jak je toto možné!? A přitom nedaleko je ubytovna plná nepracujících lidí! Dokážete nám to vysvětlit?

Číslo:
635

Nahlášeno:24.02.17

Aktualizace:24.02.17

Stav:
Nahlášeno

Úklid popelnice Roháče z Dube

Dobrý den,bylo by prosím možné o úklid okolo popelnic ve dvoře za Elitou, Roháče z Dube? Už to nepříjemné zapáchá.Děkuji Syslová

Číslo:
633

Nahlášeno:23.02.17

Aktualizace:24.02.17

Stav:
Řeší se

rozježděný trávník

Přeji dobrý den. O tomto problému se zde psalo již vícekrát, jde o chodník pro pěší v Drahovicích k vietnamské prodejně vedle penzionu Hestie. Travnatá plocha okolo tohoto chodníku je tak příšerně rozježděná, příšerně je možná i slabé slovo, od automobilů zavážející tento obchod a možná i vedlejší bouling, i když mají rampu zezadu obchodu, dříve se tam normálně tudy zaváželo. Vždy k problému napíšete, nahlášeno nebo řeší se ale stále se nic neděje, vlastně děje díry jsou větší , širší a je jich více. Myslím že by tomu pomohlo umístit sem jakousi zákazovou značku. A ještě jedna věc, vedle této vietnamské prodejny ze strany vpravo od vchodu je malá stráňka kde je vysazeno několik keřů na tomto místě je odhozeno větší počet plastových lahví, karton, papíry nějaké plechovky dokonce i uvázaná kytice, není na to moc pěkný pohled. Můj názor - bezdomovci si u vietnamce koupí pivo nebo něco jiného a bez ostychu to tam po konzumaci odhodí (je to jen můj názor) Děkuji Jarda

Nepořádek bude co nejdříve uklizen. Travnatá plocha bude dle počasí opravena.

Číslo:
632

Nahlášeno:23.02.17

Aktualizace:24.02.17

Stav:
Řeší se

Silnice -kanál

Na příjezdové silnici k 2 Mateřské školce -adresa Kpt. Jaroše 141/6 360 06 Karlovy Vary, Dvory(silnice mezi zdrav.střediskem a Krajskou veterinární správou) je propadající se kanál pro odvod dešťové vody, a dále několik děr v asfaltu.

Dobrý den,kanál jsme zaevidovali a bude opraven v nejbližší době.Nyní opatřeno dopravním značením.

Číslo:
631

Nahlášeno:22.02.17

Aktualizace:23.02.17

Stav:
Řeší se

Úklid

Dobrý den, dnes se zametalo v ulici Hlávkova, Družstevní atd.... Může někdo zařídit úklid betonové plochy v vtiro bloku Hlávkova, Družstevní děkujeme

Vnitroblok Hlávkova - Družstevní bude dnes a zítra uklízen ručními počišťovači …, velký zametací vůz se v místě vzhledem k zaparkovaným vozidlům neotočí, malé samosběry jsou ještě opatřeny zimní nástavbou s posypovým materiálem.

Číslo:
630

Nahlášeno:22.02.17

Aktualizace:23.02.17

Stav:
Nahlášeno

ad č.614

Píšete tady nepravdy! Kdyby byl otvor pravidelně obnovován, nebylo by zde tolik padlých ryb. Větší otvor byl vysekán až po urgenci a ten menší nebyl pravidelně obnovován. SLP by měl být rybníček odebrán pro nedostatečnou péči o svěřený majetek!

Číslo:
629

Nahlášeno:22.02.17

Aktualizace:24.02.17

Stav:
Vyřešeno

Úpravy po dokončení rekonstrukce vozovky

Po dokončení rekonstrukce vozovky v březnu 2016 na Nám. V. Řezáče 12,14 zůstal pás podél chodníku a domu, který byl původně vysypaný tzv. kačírkem, jen zaházený trochou hlíny, cca 20 cm pod úrovní chodníku a běhají tudy psi, kteří nám označkovali již celý dům. Je potřeba dům chránit a kameny by tomu alespoň doufám zabránily. Je možné, aby byl kačírek doplněn, pokud se neplánují ještě nějaké úpravy a s ním spojené kopání? Děkuji.

Dobrý den, prostor mezi chodníkem a bytovým domem nebyl součástí projektové dokumentace - tj. prováděných úprav komunikace v ul. Americká a Rumunská. Hranou /ukončením/ úprav je chodníková obruba.

Číslo:
628

Nahlášeno:22.02.17

Aktualizace:24.02.17

Stav:
Vyřešeno

ad příspěvek č.616 - nevyvezené kontejnery na plast a papír

Dobrý den, již v příspěvku č. 616 byla připomínka ohledně nevyvezených kontejnerů na tříděný odpad v ulici Úvalská 14. Stav je dosud beze změn, kontejnery přetékají a jsme tudíž nuceni i vytříděný odpad házet do směsného! Prosím o urychlenou nápravu. Děkuji

Dobrý den, nádoby na separaci byly dne 23.2.2017 vyvezeny. K časové prodlevě došlo vlivem opakované závady na hydraulice.

Číslo:
627

Nahlášeno:21.02.17

Aktualizace:22.02.17

Stav:
Řeší se

jarda

Dobrý den. K článku 624. I když u dalasu bude umístěn koš na psí extrementy z větší části to nebude moc platné, když se projdete po Drahovicích nejen okolo dalasu najdete je všude v dostatečném množství i když jsou tam cedule o povinosti uklízet tyto výkaly a jsou i přímo vedle těchto cedulí, hodně psíčkařů venčí své miláčky v noci když jsou kryti tmou. Jsou nezodpovědní a ztrpčují život svým spoluobčanům kteří by chtěli žít v krásném městě a ne v chlívu. myslím že by se naši zastupitelé měli zamyslet způsob jak toto řešit, častější kontroly městskou policií a v případě přistižení (i když vím že to není jednoduché) nemilosrdné pokuty Možná zvýšit poplatky za psi na maximální přípustnou výši a kontrolu jestli mají své psi přihlášeny Děkuji Jarda

Dobrý den, máte naprostou pravdu, problém je v chování lidí - pejskařů (ne všech), kteří jsou naprosto bezohlední k ostatním. Latence tohoto jednání je vysoká a přestupci to dobře vědí. V současné době probíhá kontrola zaměřená na poplatkovou povinnost, volné pobíhání a znečištění veřejného prostranství. Tato se bude v intervalech opakovat. Bohužel výchovu to nenahradí.

Číslo:
626

Nahlášeno:21.02.17

Aktualizace:21.02.17

Stav:
Nahlášeno

Vznikající skládka odpadu za garážemi u budovy Západní 1050/15, Karlovy Vary

Za garážemi u domu Západní 1050/15, Karlovy Vary (budova Vzdělávacího institutu), začíná vznikat černá skládka odpadu