Závady a nedostatky

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota města a veřejný pořádek nám leží na srdci a chceme, aby naše město bylo pěkné. Pomozte nám a hlaste nám na této stránce vaše postřehy.


>>> Pro nahlášení poruch veřejného osvětlení použijte prosím tento odkaz: https://kv.verejneosvetleni.cz. Děkujeme <<<


vložit nedostatek

Číslo:1613

Nahlášeno:15.12.17

Aktualizace:15.12.17

Stav: Nahlášeno

Nefunkční vánoční osvětlení

Dobrý den, město investuje nemalé finanční prostředky do vánočního osvětlení. Když už je nainstalované mělo by svítit. Jedná se mě konkrétně o Sokolovskou ulici a Chebský most. Prní , které nesvítí je před objektem Sokolovská 28. Nesvítí od prvního dne. Dále po Sokolovské jsou nejméně další dvě. Na Chebském mostě nesvítí některé žárovky. Prosím o sjednání nápravy, ať máme pěkně osvětlené město. Děkuji a přeji krásné svátky. G. Hospodárová

Číslo:1612

Nahlášeno:15.12.17

Aktualizace:15.12.17

Stav: Vyřešeno

Oprava dlaždice Okružní ad 1573 z 29. 11.

Dobrý den, dne 29. 11. jsem hlásila uvolněnou dlaždici na zídce v Okružní ulici. U požadavku bylo uvedeno, že dlaždice byla 4. 12. připevněna. Zřejmě ale k opravě omylem nedošlo. Bylo by prosím možné prověřit? Předem Vám děkuji.

Dobrý den,prověříme a co nejdříve opravíme.

Číslo:1611

Nahlášeno:14.12.17

Aktualizace:14.12.17

Stav: Řeší se

Osvetleni ulic, popelari a uklid

Dobry den, radi bychom se informovali: 1. z jakeho duvodu se poulicni svetla v zime vypinaji v 7:35 rano v dobe, kdy je jeste polotma a nekdy uplna tma a male deti jdou do skoly, velmi spatne jsou videt a jiste jim je to take neprijemne? Obzvlaste za techto sychravych pochmurnych podminek. Pritom by postacilo svetla ponechat svitit do 7:50, kdy deti jiz musi byt ve skole a neni takova tma. 2. s tim take primo souvisi dalsi otazka, zda je nutne, aby popelari a pojizdni metari provadeli tuto cinnost v nejvetsi spicce kolem 7:45 rano, kdy pravidelne ucpavaji dopravu a lide jsou pekne nastvani? 3. ČEZ provadi vylep s oznamenim, kdy bude odpojovat elektriku. Letaky vylepuji na stromy (drive na vchody domu, kde je nikdo neprehledl a lide si je pak odstranili sami) a po ukonceni akce ale letaky zustavaji na porostech a nikdo se nenamaha je odstranit. Nemel by se ČEZ o jejich likvidaci postarat? Dekujeme, obcane KV.

Dobrý den, smluvní partner SMKV ve věci úklidu komunikací bude po dohodě strojní metení vozovek na páteřních komunikacích provádět v době mimo ranní a odpolední dopravní špičku.

Číslo:1609

Nahlášeno:13.12.17

Aktualizace:14.12.17

Stav: Řeší se

Úklid komunikace v ranních hodinách

Je opravdu nutné, aby ráno v půl osmé bylo prováděno strojní zametání Západní ulice a Tuhnického mostu. Oni nestačí ty kolony, co se tam tvoří díky kruháčům, ne nutné to v tuto dobu ještě více zneprůjezdnit. Vedení města a dotčení úředníci by si měli vzít příklad z Českého Krumlova, kde už konečně přišli na to, že kruhová křižovatka á 100 m provoz nezrychlí a nezklidní, ale přesně naopak. A budou jich tam pár rušit. Zde by to také stálo za provedení, a ne neustále uvažovat o budování dalších a dalších, ať se to zaseká ještě více. Jízda z domova do práce přes 10 kruháčů je opravdu zábava.

Dobrý den, smluvní partner SMKV ve věci úklidu komunikací bude po dohodě strojní metení vozovek na páteřních komunikacích provádět v době mimo ranní a odpolední dopravní špičku.

Číslo:1607

Nahlášeno:12.12.17

Aktualizace:12.12.17

Stav: Nahlášeno

Výmoly...

Dobrý den, jedna obří díra je u kanálu zde: https://mapy.cz/s/2g0Xk - pravděpodobně se vytvořila kaverna u kanálu, který byl v minulosti opravován. Tenhle kus chybějícího asfaltu je již zcela prost nějakého vysypání, hrozí proražení pneumatiky o hranu: https://mapy.cz/s/2g0YA V Bohaticích v Teplárenské je v místě louže zobrazené v tomto linku také propadlý asfalt: https://mapy.cz/s/2g0ZI Tato díra (již hlášená před měsícem!) před odvodňovacím kanálkem s etaké poněkud zvětšila a do jara se nezmenší: https://mapy.cz/s/2g116 Vpravo vedle kanálu je také lochna jak past na dinosaury: https://mapy.cz/s/2g11U Tato umělecky provedená záplata samozřejmě také vypadla a je tam díra...https://mapy.cz/s/2g12I Kdyby se někdo rozhodoval, jestli se vyplatí poslat pracovní četu s balenou a žabkou/válcem, tak tady máme přídavek - ocení zejména řidiči MHD a cestující, při každé jízdě linky 1 a 13 se v místě kanálu ozve rána do podvozku: https://mapy.cz/s/2g13q Opět vypadlý kus asfaltu. Děkujeme

Číslo:1606

Nahlášeno:12.12.17

Aktualizace:12.12.17

Stav: Vyřešeno

Výmol na Chebském mostě

Dobrý den, opět upozorňuji na obrovský výmol na Chebském mostě v pravém pruhu směrem do Rybář, opravovali jste ho před třemi nedělemi. Děkuji

Dnes opraveno.

Číslo:1605

Nahlášeno:11.12.17

Aktualizace:13.12.17

Stav: Vyřešeno

Nepořádek u podchodu.

Dobrý den, prosím o VELKY' U'KLID kolem podchodu na Růžovém Vrchu. V keřích je dlouhodobě neskutečný nepořádek. Také prosím o zametení listí v podchodu na Čertově Ostrově a dost zkrátit keře v tomtéž podchodě kolem kruhového objezdu. Keře zasahují do půlky chodníku a jak rostou na vyvýšeném místě, hrozí úraz očí.

Dobrý den,vše uklidíme a upravíme do konce tohoto týdne.

Číslo:1604

Nahlášeno:11.12.17

Aktualizace:11.12.17

Stav: Nahlášeno

zábradlí na chebském mostě v havarijním stavu

Zábradlí na mostě je zcela od zdola uhnilé a kývající se chodím po něm pěšky do města z Rybář .Jde o opravdu nebezpečný stav ! Než se stane nějaké neštěstí . je to opravdu naléhavé !

Číslo:1603

Nahlášeno:11.12.17

Aktualizace:11.12.17

Stav: Nahlášeno

neuklizené listí

Prosím o uklízení listí v části rybaře ulice Elisky Krásnohorské ,Šmeralova ,opět jde o to že děti se tu prodírají listím a z auta také lezete do hromady listí ,které když prší pěkně klouže .Je to tak na zlomení nohy . V ulici Elišky Krásnohorské není dodnes dokončena úprava záhon je jen prázdné místo a děti co běží s kopce dolů se tam mohou také zranit.

Číslo:1602

Nahlášeno:10.12.17

Aktualizace:11.12.17

Stav: Nahlášeno

Úklid ulice

Dobrý den. Jedna část ulice Nádražní (Stará Role, viz odkaz) je zasypaná shnilým listím a hlínou. Když zaprší, nebo přijde obleva, brodí se lidi bahnem. Dalo by se zařídit, aby tam přijela buď cisterna s hadicí, nebo kartáčové auto, a ulici alespoň maličko uklidlo až k zablokovanému železničnímu přejezdu? https://mapy.cz/s/2fIlg