Závady a nedostatky

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota města a veřejný pořádek nám leží na srdci a chceme, aby naše město bylo pěkné. Pomozte nám a hlaste nám na této stránce vaše postřehy.


>>> Pro nahlášení poruch veřejného osvětlení použijte prosím tento odkaz: https://kv.verejneosvetleni.cz. Děkujeme <<<


vložit nedostatek

Číslo:1861

Nahlášeno:19.03.18

Aktualizace:19.03.18

Stav: Nahlášeno

Odvoz tříděného odpadu

Již přes týden není vyvezen na Palackého náměstí v Karlových Varech tříděný odpad firmou Resur. Nádoby na tento odpad jsou plné a občané přilehlých ulic již nemají tento odpad kam dávat a tak jej pohodí vedle. Začíná se tu množit skládka. Pro potřeby bezproblémového zajetí vývozové firmy Resur k těmto kontejnerům zde byla osazena dopravní značka zákaz stání v pátek od 7 do 10 hodin. Parkující auta však tuto dopravní značku zcela ignorují a svozový vůz pak nemůže k těmto kontejnerům zajet. Městská policie toto porušení zákazu řeší pouze sporadicky. Již několikrát jsem navrhoval přemístit nádoby na tříděný odpad do čela Palackého náměstí ke Bezručově ulici, kde by nebyl žádný problém k těmto kontejnerům zajet. Vždy jsem dostal z MMKV zápornou odpověd, že to nejde. Nebo je to jen výmluva ? Žádám o prošetření celé situace a zjednání nápravy. Děkuji.

Číslo:1860

Nahlášeno:19.03.18

Aktualizace:20.03.18

Stav: Řeší se

odpadky

nedovolená skládka v okolí kontejnerů na tříděný odpad ve šmeralově ulici. žádám o sdělení postupu jak docílit změny umístění těchto kontejnerů, které se nyní NACHÁZEJÍ v blízkosti ŠKOLNÍ JÍDELNY!
děkuji s pozdravem
LK

Dobrý den,odpadky odvezeme do středy 21.3.Změna umístění separace z prostorových důvodů nebude možná.Je třeba apelovat na neukázněné spoluobčany a nebo se obracet na Městskou policii.

Číslo:1859

Nahlášeno:18.03.18

Aktualizace:19.03.18

Stav: Nahlášeno

1844 Nepořádek u kontejnerů na tříděný odpad - Lidická (zast. Národní)

Dobrý den, 12.3 jsem psal, že je u kontejnerů nepořádek. Byli i dost plné. Kontejner na plasty už přetýká. Doufám tedy, že necháte uklidit ty odpadky co vítr roztahal po Lidické ulici až pod Slavii.

Číslo:1858

Nahlášeno:18.03.18

Aktualizace:19.03.18

Stav: Nahlášeno

značka překážkou

Ti, kterým má značka pomáhat, se jí musí pracně vyhýbat, protože není v dostatečné výšce

Číslo:1857

Nahlášeno:17.03.18

Aktualizace:20.03.18

Stav: Řeší se

Znečištěná komunikace, nepořádek

Prosím o úklid značného nepořádku na cestě pod Sokolákem. Komunikace vede za zástavbou rovnoběžně s ulicí Krále Jiřího, dále na Sokoláku kolem dřevěných schodů. Jsou to místa častých procházek rodičů s dětmi a pohled na tato místa je odstrašující. Dále si jistě pracovníci magistrátu, parkující na lesní cestě nad magistrátem všimli častého nepořádku kolem přeplněných kontejnerů, odpadkových košů a nepořádku kolem laviček, ale asi zapomněli nahlásit. Rovněž je nepořádek za budovou Meteoru a to mimo kontejnery. Strážníci městské policie v družném hovoru na obchůzkách si čistoty města / i množství nedopalků na pěší zoně/ asi také nestačí všimnout.

Dobrý den,vše uklidíme do čtvrtka 22.3.

Číslo:1856

Nahlášeno:17.03.18

Aktualizace:19.03.18

Stav: Nahlášeno

Trvalý nepořádek

Na stanovišti sběrných nádob za "Meteorem" (naproti oplocení MŠ) jsou trvale přeplňovány zde umístěné kontejnery (viz. foto). Místo je frekventované, chodí tudy i děti ze školek. Komunální odpad, který z přeplňovaných nádob "přetéká", vítr roznáší po okolí. Dovoluji si navrhnout, aby techn.odbor MM prověřil jak zdejší vietnamští prodejci ( s největší pravděpodobností původci odpadů) mají zajištěno jejich zneškodňování.
S pozdravem PeCha

Číslo:1855

Nahlášeno:16.03.18

Aktualizace:19.03.18

Stav: Nahlášeno

Čistota v Bazénovém centru KV Aréna

Dobrý den, bylo by možné zajistit pravidelnější a pečlivější úklid v bazénu KV Arény? Podlaha v šatnách a hlavně podlaha ve sprchách, tam kde se všichni utírají ručníkem, je skoro celý den velmi špinavá. Takový rychlý úklid pouze stěrkou "nasucho" opravdu nestačí. Chlupy, vlasy a žmolky z ponožek takto odstranit lze jen částečně. Sám jsem viděl, jak podlaha po takovém rychlém úklidu v průběhu dne zůstane špinavá. Ta podlaha by raději viděla častější oplach vodou, určitě by jí to prospělo. Už vůbec nechápu smysl tzv. hygienických rohoží před vstupem do sprch. Je to spíš taková část, které se dost lidí štítí a radši ji překračují. V jiných bazénech po ČR ani v zahraničí jsem to nepotkal.

Číslo:1854

Nahlášeno:16.03.18

Aktualizace:20.03.18

Stav: Řeší se

Zkrácení větví u smrku v Konečné ulici

Dobrý den, bylo by možné zkrátit větve u smrku, který je před domem č.p. 899/13 v Konečné ulici? Tyto větve jsou přerostlé tak, že se téměř dotýkají svítidla lampy č. 170/30. Děkuji.

Dobrý den,větve smrku zakrátíme v co možná nejbližším termínu.

Číslo:1853

Nahlášeno:16.03.18

Aktualizace:19.03.18

Stav: Řeší se

Znečištění komunikace

Znečištění komunikace pod Sokolským vrchem a domy č. 23 - 33 - speciálně za domem č.27.
Včera jsem po zimě uklízel hodinu veřejnou komunikaci za vlastním domem, která byla v naprosto neslýchaném stavu. Žádám tímto, abyste odstranili shromážděný odpad pod dopravního značení za mým domem a v budoucnu zajistili pravidelnou údržbu této komunikace. Současně prosím požádejte městskou policii o kontroly ve večerních hodinách na této komunikaci. Rušení pořádku a klidu je opakované a má tendenci se stupňovat. Děkuji a zůstávám s pozdravem, Váš daňový poplatník Jiří Milský

Dobrý den,

úklid stezky pod Sokolským vrchem včetně úklidu listí v odvodňovacím žlabu bude proveden v průběhu dubna 2018 po skončení zimního období.

V následujícím týdnu provede městská policie ve večerních hodinách v místě Vámi uvedeném a v lokalitě celého Sokolského vrchu, namátkové kontroly. Samozřejmě daleko efektivnější bude, pokud aktuální narušování veřejného pořádku oznámíte na linku městské policie (tel. 353153911). Děkujeme.

Číslo:1852

Nahlášeno:16.03.18

Aktualizace:16.03.18

Stav: Řeší se

stížnost

Vážení, Radniční listy zřejmě přestaly vycházet, poslední jsme dostali v lednu. Prý vycházejí ještě nějaké městské noviny. Bydlíme na Pražské silnici
Děkuji za odpověd´
Daniela Mašková

Děkujeme za informaci o výpadu distribuce městského periodika. Město vydává pouze Karlovarské radniční listy. Za jejich distribuci odpovídá Česká pošta, kterou požádáme o nápravu a zajištění pravidelného doručování. Za výpadek se omlouváme, byť není způsoben naší vinou.