Závady a nedostatky

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota města a veřejný pořádek nám leží na srdci a chceme, aby naše město bylo pěkné. Pomozte nám a hlaste nám na této stránce vaše postřehy.

vložit nedostatek

Číslo:
1431

Nahlášeno:20.10.17

Aktualizace:20.10.17

Stav:
Řeší se

uklizení chodníku ve St. Roli

Dobrý den, vracím se k mé žádosti o uklizení chodníku ve Staré Roli směrem na Letnou. Z Vaší odpovědi jsem nepochopila, jestli je žádost vyřízená, nebo bude do 30.10.2017. Chodník jste zametli, ale jedná se také o strouhy podél chodníku, které jsou zarostlé trávou, voda odtéká po chodníku a v zimě zamrzá. Žádám také o prořezání keřů u zábradlí, keře jsou přerostlé. Před dvěma lety jste chodník i strouhy vyčistili dokonale. Snad tomu tak bude i tentokrát. Děkuji za kladné vyřízení. Také děkuji za uklizený chodník od mateřské školy směrem k uč. středisku.

Dobrý den,strouhy vyčistíme hned na začátku příštího týdne a keře jsou dostatečně zatvarovány, aby nezasahovaly do průchozího profilu.V budoucích letech nevylučujeme radikální zmlazovací řez.

Číslo:
1430

Nahlášeno:20.10.17

Aktualizace:20.10.17

Stav:
Nahlášeno

světla v Cihelnách

V Cihelnách nesvítí již rok 2 pouliční světla. Jedno je před Penzionem u Jilmu a druhé je předposlední v této ulici směrem k vodárně.

Číslo:
1429

Nahlášeno:19.10.17

Aktualizace:20.10.17

Stav:
Vyřešeno

PSÍ SÁČKY

DOBRÝ VEČER, TAKŽE SÁČKY NA PSÍ EXKREMENTY V KOLAROVÝ ULICI U ŠKOLY J.A.KOMENSKÉHO A POD UBYTOVNOU VÝCHODNÍ PSÍ SÁČKY PROSTĚ NEBUDOU.PROČ TO VE VARECH NEFUNGUJE JAKO V OSTROVĚ,ŽE SI CHODÍ MAJITELÉ PSŮ NA UŘAD PRO SÁČKY NA PSÍ EXKREMENTY.....POKUD BYLI SÁČKY NA PSÍ EXKREMENTY NEBYLO TOLIK HOVNOUSŮ,NEJSOU VŠICHNI JAKO JÁ,ŽE SI SÁČKY KOUPÍM ZE SVÉHO,KDYŽ JSTE PŘESTALI SÁČKY DODÁVAT.MĚ PŘIJDE,ŽE SÁČKY DOPLNUJÍ JAK CHTĚJÍ. S POZDRAVEM ELIŠKA

Psí sáčky se pravidelně dodávají, je však smutné, když příjde k takovému místu člověk, který si vezme všechny sáčky. Všechno závisí pouze jenom na chování lidí.

Číslo:
1428

Nahlášeno:19.10.17

Aktualizace:20.10.17

Stav:
Řeší se

Hakove krize

Na autobusové zastávce číslo 12 s názvem Mlýnská směrem po cyklistické stezce až do Staré Role se objevili namalované hákové kříže. Přikládám fotografii děkuji

Děkujeme za upozornění, okamžitě bylo objednáno očištění přístřešku.

Číslo:
1427

Nahlášeno:19.10.17

Aktualizace:20.10.17

Stav:
Řeší se

Vysypání koše

Dobrý den, prosím o vysypání koše v křižovatce ulic Fibichova a Závodu míru. Je plný již 14 dní. Děkuji

Číslo:
1426

Nahlášeno:18.10.17

Aktualizace:19.10.17

Stav:
Vyřešeno

Úklid listí Šmeralova

Dobrý den, jeden z chodníků ve Šmeralově ulici v její horní části (od bývalého pivovaru ke škole) je kvůli listí zcela neprůchodný. Je možné listí uklidit? Hlášeno bylo již 16.10. Děkuji.

Chodník byl dnes opětovně vyčištěn.

Číslo:
1425

Nahlášeno:18.10.17

Aktualizace:19.10.17

Stav:
Řeší se

Odpadkové koše Karlovarská - fitpark a dětské hřiště

Dobrý den, prosím, bylo by možné vyvézt také čtyři koše na fitparku a dětském hřišti v Karlovarské ulici, Stará Role? Všechny čtyři koše mají kopeček a kolem některých už odpad přepadává na zem. Předem děkuji.

Pravidelný svoz těchto odpadkových košů je v úterý a pátek. Nyní proběhne svoz v pátek, tyto koše budeme monitorovat, jestli opravdu zde dochází k pravidelným svozům.

Číslo:
1424

Nahlášeno:18.10.17

Aktualizace:18.10.17

Stav:
Nahlášeno

VO

Přímo před vjezdem do školky v Mozartově ulici je nakloněn stožár lampy VO. Nová vrata do školky znesnadňují vjezd velkých aut popelářů a při dalším nárazu do něj spadne. Doufám,že zrovna nepůjde někdo kolem.

Číslo:
1423

Nahlášeno:18.10.17

Aktualizace:19.10.17

Stav:
Vyřešeno

vyřízení žádosti ze 17.8.2017

Dobrý den, dne 17.8.2017 jsem Vás žádala o uklizení chodníku ve Staré Roli u učňovského střediska směrem na Letnou (prořezání keřů, vyčištění struh podél chodníku, aby mohla odtékat voda). V tomto období je navíc chodník pokrytý spadaným listím, a chůze po něm je opravdu nebezpečná, neboť to klouže. U transformátoru také nesvítí lampa. Je smutné, že za dva měsíce jste nebyli schopni tento požadavek vyřídit a je stále veden jako "nahlášený". Jsem si jistá, kdyby se to týkalo centra města, tak by to bylo vyřízené. Vzhledem k tomu, že je to v okrajové části, tak to má čas. O úklid tohoto chodníku si musíme psát, sami od sebe jste ho ještě nikdy neuklidili. Věřím, že požadavek bude vyřízen v brzké době, že to nebude trvat další dva měsíce. Děkuji.

Dobrý den,chodník jsme uklidili, prořezali a dosekali včetně parčíku „u pionýra“ do konce srpna 2017.Současný stav prověříme a vše upravíme do 30.10.2017.Dobrý den listí z chodníků bylo dnes odklizeno.

Číslo:
1422

Nahlášeno:17.10.17

Aktualizace:18.10.17

Stav:
Vyřešeno

neodklizené listí na chodníku

Prosím o odklizení listí na chodníku v ulici 5. května před domem 333/7. Chodník se svažuje prudce dolů a je plný listí, které klouže a chůze po chodníku je nebezpečná. Již druhý rok je slibována úprava stromu, větve stromu zasahují až nad chodník.

Dobrý den,listí uklidíme i když naše organizace zajišťuje úklid listí z ploch veřejné zeleně a jen několika málo vybraných chodníků,převážně v LÚ města KV.Spodní větve stromu co nejdříve ořežeme.