Triatlonista v cíli

Víkend bude ve městě patřit City Triathlonu

Druhý zářijový víkend bude v Karlových Varech patřit opět triatlonovým závodům na nejkrásnější a zároveň nejtěžší trati, City Triathlonu Karlovy Vary. Závodit budou všechny věkové kategorie.

V pátek se konají na Rolavě závody Českého poháru žactva.

Sobotní program zahájuje GEIS Baby dutahlon na Rolavě pro děti od 0 do 12 let i s rodiči, starty začínají v 9:30 a účastníci mohou ve slosování získat horské kolo Kross. 

Odpoledne odstartují na velkou trať napříč městem závodníci Age groups, štafet, paratriathlonu, Mistrovství ČR dorostu a juniorů a Akademického mistrovství ČR.

A neděle přinese závody Světového poháru žen a mužů, ve kterých budou závodníci a závodnice bojovat o cenné body pro kvalifikaci na Olympijské hry v Paříži v roce 2024 a do seriálu Světového poháru 2023.

Po celý víkend budou v prostorách triathlonu na Rolavě pro děti připravené malování na obličej, airbrush a další atrakce.

V rámci doprovodného programu vystoupí na Divadelním náměstí v sobotu od 20:30 funkoví Top Dream Company. 

Podrobnosti na www.citytriathlon.cz

POZOR NA OMEZENÍ V DOPRAVĚ

Karlovarský City Triathlon je nejvýznamnější a největší akcií tohoto druhu v České republice a střední Evropě. Protože chtějí pořadatelé pro světové elitní závodníky, ale i širokou veřejnost, zajistit co nejvyšší standard a bezpečnost, jsou s touto akcí spojená dopravní omezení. Cílem organizátorů je co nejvíce snížit její dopad na život v okolí místa konání. Dbejte, proto, prosíme, pokynů Městské policie Karlovy Vary, Policie ČR a pořadatelské služby. Souhrn omezení v dopravě najdete na přiloženém letáku.