foto

Vary°Vouchery mají úspěch

V pondělí 25. května spustilo Infocentrum města Karlovy Vary slevový program Vary°Voucher , který má pomoci nalákat do našeho města české turisty a nastartovat tak místní cestovní ruch po zásahu koronavirové pandemie. První dny naznačily, že Karlovy Vary jsou atraktivní destinací a Vary°Voucher zajímavou nabídkou. Čeští turisté si do středečního rána objednali přes 500 poukazů na ubytování a služby ve světoznámých lázních.

Bonusový program VARY°Voucher má svůj web -  www.karlovyvary.cz/voucher. Poukazy jsou dostupné ve třech variantách. Jedna je určena zájemcům o krátkodobý pobyt se snídaní, druhá znamená úsporu na wellness a relax pobytu a třetí cílí na klienty lázeňských služeb a ubytování. Na stránkách bonusového programu nechybí ani přehled zhruba sedmi desítek poskytovatelů ubytování a služeb, u kterých lze poukaz uplatnit.

VARY°Voucher

  • Platí pro pobyty v rozmezí od 25. 5. 2020 do 30. 9. 2020
  • Kód je platný 7 dní (přesně 168 hodin) od vygenerování
  • Voucher je nepřenositelný na jiné osoby
  • Na jednu rezervaci lze využít pouze jeden voucher
  • Voucher lze uplatnit pouze při rezervaci předem

 

Projekt je součástí programu na podporu turismu a lázeňství a město na něj z vlastních prostředků vyčlenilo 50 milionů korun. Podpora slevových kuponů činí 10 milionů.