City Triathlon Karlovy Vary 2020

Omezení v dopravě během závodů City Triathlon Karlovy Vary

Nejlepší triatlonisté planety, mistři světa, olympijští medailisté, mistři Evropy i zástupy nadšenců všech věkových kategorií – to bude víkendový triatlon v Karlových Varech, který vyvrcholí závody světového poháru. Prestižní sportovní akce si vyžádá omezení v dopravě. Sledujte dopravní značení, prohlédněte si harmonogram uzavírek.

„Závod Světového poháru je jednou z nejvýznamnějších akcí tohoto druhu v ČR a střední Evropě. Protože chceme pro elitní závodníky, ale i širokou veřejnost zajistit co nejvyšší standard a bezpečnost, jsou s touto akcí nezbytná spojená dopravní omezení.

Rádi bychom vás v souvislosti s nimi požádali o pochopení a trpělivost. A také vás ujistili, že je plánujeme jen na nezbytně nutnou dobu. Naším cílem je co nejvíce snížit dopad těchto omezení na život v okolí místa konání. Dbejte proto, prosím, pokynů městské policie, Policie ČR a pořadatelské služby, jejíž členové jsou plně informováni o celé akci.

Děkujeme mnohokrát za pochopení a dovolujeme si vás pozvat ke sledování špičkového závodu v triatlonu,“ uvádí pořadatelský tým k nezbytným dopravním omezením.