Závady a nedostatky

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota města a veřejný pořádek nám leží na srdci a chceme, aby naše město bylo pěkné.
Pomozte nám a hlaste nám na této stránce vaše postřehy.
Podněty, které se nebudou týkat dané tématiky, nebudou zveřejňovány. Upozorňujeme, že tyto stránky nejsou určeny k diskuzi mezi občany.


>>> Pro nahlášení poruch veřejného osvětlení použijte prosím tento odkaz: https://kv.verejneosvetleni.cz. Děkujeme <<<


vložit nedostatek

Číslo:14

Nahlášeno:07.10.14

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Úprava povrchu v ulici I.P.Pavlova

Dobrý den, díky za nový povrch v ulici I.P.Pavlova. Kanály, hlavně v tunelu, ale úplně ideální nejsou. Povrch asfaltu je o pár cm výše. Při jízdě je to znát. Nově opravené kanály po městě jsou provedené mnohem lépe. Děkuji. V. Kakrda

Číslo:13

Nahlášeno:16.09.14

Aktualizace:12.10.16

Stav: Vyřešeno

Oznámení o autovracích

Oznámení o autovracích. Jedná se o parkoviště ve vnitrobloku Okružní ulice za vchodem 752. První automobil Alfa Romeo bez STK je zde odstaven minimáln 1 rok. Druhý je Suzuki Swift ten nemá RZ a je zde odstaven minimálně 3 měsíce a třetí automobil Peugeot 106 sice má platnou STK, ale je zde odstaven též několik měsíců a vypadá nepojízdně.

Číslo:12

Nahlášeno:14.09.14

Aktualizace:12.10.16

Stav: Vyřešeno

Přechod v ulici Bezručova

Dobrý den, prosím vás o návod jak přejít ulici Bezručova v místě zastávky u nemocnice. Marek Tyc

Číslo:11

Nahlášeno:11.09.14

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Závady a nedostatky

Dobrý den, za včerejší a dnešní cestu do práce několik drobných postřehů: 1)Nesvítila světla na průtahu mezi Bohatickou skálou až k bývalé lidové škole umění v Táborské ulici. 2) Již dvakrát opravovaná díra v Teplárenské ulici 50.2422172°N, 12.8806417°E není od zimy opravená. Tentokráte by chtělo opravu provést opravdu důkladně, aby se po zimě opět neopravovalo a další každý rok znovu a znovu... 3) Cestou směrem opačným je vypadlý obrubník a hrozí, že si o něj někdo urazí kolo. Cca. 50.2422319°N, 12.8813300°E 4) V Moravské ulici vznikla před LD Ambiente docela pěkná díra po sobotním lijáku (Mezi kostelem sv. Máří a Ambiente). 5) Zcela ucpaný kanál v Libušině ulici - již minimálně rok...50.2217025°N, 12.8847828°E 6) Pokud by se ještě v klimaticky příhodných podmínkách povedlo zalepit fisuru mezi dvěma pásy asfaltu na výjezdu z kruhového objezdu do Bezručovy ulice, bude jistě objem prací a fin. prostředků potřebných na sanaci menší než příští rok. Cca. 50.2321047°N, 12.8727081°E 7) Prosím o prořezání keřů a posekání travního porostu/kopřiv zejména v horní části průchodu do Bohatic z pěší lávky přes průtah. Zejména nad přemostěním trati - GPS napoví: 50.2374950°N, 12.8790981°E Děkuji za brzkou nápravu. Rumlena

4.) Kaverna v asfaltu byla opravena. Vyjádření SLP: 7.) Posekání kopřiv zajistíme do konce tohoto týdne.

Číslo:10

Nahlášeno:18.06.14

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Neposekaná tráva na Čankovské

Další foto k neposekané trávě na Čankovské

Dobrý den,kosení na Čankovské začalo 16.6 a budeme hotovi pravděpodobně do konce června vč. dosekávek.

Číslo:9

Nahlášeno:23.01.14

Aktualizace:11.10.16

Stav: Vyřešeno

Námět k možnému řešení snížené propustnosti ulice Dalovická

Zasílám námět k možnému řešení snížené propustnosti ulice Dalovická (při jízdě ze směru od Dalovic je nutné dát přednost protijednoucím vozům z důvodu zúžení vozovky zaparkovanými vozidly). Travnatý pás mezi průtahem města a touto ulicí se přímo nabízí k vybudování parkoviště pro rezidenty a návštěvníky (veterinární klinika MVDr. Štekla např.) Při vhodném zpracování by zůstala podstatná část travnatého pruhu k dosavadnímu využití - venčení psů. JInak je tento prostor zcela nevyužit a rapidně by se zlepšila propustnost komunikace.

Číslo:8

Nahlášeno:06.01.14

Aktualizace:05.10.16

Stav: Vyřešeno

Vyhozené křeslo v proluce vedle domu v Moravské 205/14

Dobrý den, v proluce vedle domu v Moravské 205/14 je již několik týdnů vyhozené křeslo. Je možné ho odklidit? Děkuji.

Křeslo bude zítra odvezeno.Křeslo bylo dne 7.1.2014 uklizeno.

Číslo:7

Nahlášeno:09.12.13

Aktualizace:11.10.16

Stav: Vyřešeno

Most u školy J. Palacha

Jedná se o most u školy J. Palacha směrem na Nábřeží osvobození. Je to 2-3 roky, (to budete vědět lépe) když někdo po Varech (tržnice i zde)kopal rýhy do kterých se dávaly různě barevné kabely. V té době byla plocha začínající na mostě šikovně vyasfaltována do oblouku, který tvoří na mostě kaluž, která nevysychá ani v tropických vedrech. Stovky lidí a turistů ve velkých skupinách chodí krajem mostu po výstupku při zábradlí. Když v zimě kaluž zamrzne, pokryje ji lehký poprašek sněhu, není vidět a lidi se tam válejí.

Číslo:6

Nahlášeno:09.09.13

Aktualizace:11.10.16

Stav: Vyřešeno

Stav komunikace na pozemku p. č. 348/13 v k. ú. Stará Role

Dobrý den, dne 5. 8. 2013 jsem se na Vás obracel se stížností ohledně dlouhodobě neřešeného stavu komunikace na pozemku p. č. 348/13 v k. ú. Stará Role. Stížnost je nyní v bloku článků 51-60 a stále je u ní napsáno pouze: řeší se. Chci se tedy zeptat, zda situaci opravdu někdo řeší, a pokud ano, v jaké fázi řešení se tento problém nachází. Děkuji. Petr Divíšek

Číslo:5

Nahlášeno:11.06.13

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Dopravní značení v ulici Mariánskolázeňská/Slovenská

Dobrý den, v ulici Mariánskolázenská/Slovenská . opět auta na soukromém parkovišti zasahují do veřejné silnice, stále chybí slíbené dopravní značení. oznámeno: 17.9.2012 9:25:26 Aktualizace: 7.11.2012 12:16:36 Stav: Vyřešeno Řeší: Odbor technický ..........Vodorovné dopravní značení musí být nejprve schváleno dopravním inspektorátem Karlovy Vary a stanoveno odborem dopravy Magistrátu města Karlovy Vary, z důvodu klimatických podmínek bude provedeno v následujícím období.

V současné době se v dané ulici připravuje změna místní úpravy provozu a současně musí být zaměřeny hranice pozemků (uváděné parkoviště je soukromým pozemkem). Následně bude provedeno veškeré vodorovné dopravní značení.

Číslo:4

Nahlášeno:14.05.13

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Okna Atria, odporné plachty na Lázních III, zalepená okna Lázní III v parteru..

Každý, kdo má v Karlových Varech barák, narazí na to, že kdy si chce vyměnit okna, musí získat celou řadu povolení, mimo jiné od památkářů. Na obyčejné lidi jsou samozřejmě přísní. Když ale někdo vlastní komerční nemovitost v samém srdci historického a lázeňského centra města, pravidla asi pro něj neplatí. Třeba Lázně III nebo Atrium - ty si můžou svoje okna klidně zaslepit nebo vybarvit, proč ne, určitě takhle vypadají jako památky a patří do UNESCO. Přikládám obrázky: Okna Atria, odporné plachty na Lázních III, zalepená okna Lázní III v parteru, a "krásná" okna v průčelí Lázní III směrem ke kolonádě. Takhle mají tedy památky vypadat?!!!

Situace kolem Lázní III se již řeší ve správním řízení. U památky Lázně III. probíhá správní řízení, které bylo tento týden ukončeno rozhodnutím o uložení sankce (zatím nenabylo právní moci).

Číslo:3

Nahlášeno:05.03.13

Aktualizace:12.10.16

Stav: Vyřešeno

Stav vozovky ve Staré Roli v ulici Rybářská

Dobrý den, ve staré roli v ulici Rybařska je stav vozovky po přemístění veřejného osvětlení naprosto tragický. Vozovka nemá souvislý povrch ,jsou v ní díry velikosti 50 až 70 cm.ulice je plná bahna. Žádám o termín kdy bude proveden nový. Povrch. Děkuji za info Novy Miroslav a Martina Gerstnerova, stálý obyvatelé zhora uvedené ulice.

Číslo:2

Nahlášeno:11.02.13

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Nefunkční osvětlení podchodu pro pěší

Upozorňuji na nefunkční osvětlení podchodu pro pěší ve směru od cyklistické stezky podél Ohře v dolních Drahovicích do ul.Táborská v Bohaticích.Tento podchod používají také děti ,které chodí do školy v Drahovicích,je ohrožena bezpečnost a zdraví chodců.Děkuji za obnovení osvětlení.

Opraveno.

Číslo:1

Nahlášeno:25.11.12

Aktualizace:26.07.16

Stav: Vyřešeno

Zbudování přechodu pro chodce v místě zastávek MHD stanice Slavie

dne 9.5.2011 jsem na otázku "Trápí Vás něco v Karlových Varech?" zaslal na MMKV dotaz tohoto znění "Již před časem(rok 2010) jsem vstoupil v jednání s odborem dopravy MMKV,ohledně zbudování přechodu pro chodce,v ulici Lidická a to konkrétně v místě zastávek MHD stanice Slavie.Na můj vznesený argument o tom jak rychle jezdí řidiči tímto úsekem a že zde není možné bezpečně přejít komunikaci,mi pracovnice MMKV sdělila,že na tento přechod nejsou finance a že v tomto místě,je to technicky nemožné přechod zbudovat.Byl zde pouze instalován informativní radar rychlosti,který nic neřeší.Chci jen zdůraznit,že na tomto místě vystupuje z MHD dosti značná část obyvatel H.Drahovic a také děti chodící do školy a školky v Mozartově ulici a do přilehlého sportovního areálu Slávie.Sám jsem zasahoval při tom,když malý chlapec vstoupil do vozovky a byl málem sražen bezohledným řidičem.Pokud se podíváte,tak z ulice Bezručova,je první přechod pro chodce až v místě zastávek MHD - Národní,kde jsou v úseku cca.100 metrů přechody dva.To musím používat tyto přechody,abych se bezpečne dos tal na druhý chodník,to mám dost z ruky.Děkuji za pochopení" Dne 30. 5. 2011 jsem obdržel tuto odpověď "Bezpečnost našich občanů je samozřejmě důležitá také pro nás a vždy se snažíme ji co nejlépe zajistit. Ovšem vyznačení a umístění přechodu pro chodce není jen naším rozhodnutím. Je třeba zpracovat projekt a konečný souhlas musí dát Dopravní inspektorát Policie ČR. Úředníci odborů dopravy a technického nechají zpracovat projektovou dokumentaci na vytvoření přechodu pro chodce v těchto místech. Řešení dopravní situace vyplyne z toho, co projektant navrhne, a zejména co odsouhlasí dopravní inspektorát. Dalším faktorem budou také finance, jelikož zde budou nejspíš nutné stavební úpravy z důvodu šířkového uspořádání pozemní komunikace. Děkujeme za Váš podnět. S přáním pěkného dne, Bc. Michaela Kousalová Tisková mluvčí Odbor kancelář primátora" Dnes je 26.11.2012 a stále se nic nezměnilo,to stále MMKV vyčkává až se zde stane tragická nehoda,kdo za ní potom ponese spoluzodpovědnost? Děkuji,J.Filipi

V současné době se zpracovává projektová dokumentace. Pořád se zpracovává, k realizaci by mělo dojít příští rok.