foto

Turisté se vrací i díky KV REGION CARD

Turisté se do Karlových Varů vrací – Karlovy VARY REGION CARD se osvědčila

Turistická karta Karlovy VARY REGION CARD je na světě čtvrtým rokem a za dobu své existence si získala pevné povědomí mezi návštěvníky města Karlovy Vary i celého Karlovarského kraje. Turisté, kteří si v předešlých letech kartu koupili, se do regionu vrací a opět využívají jejích služeb.

Dokladem toho je i slovenská skupina turistů, která v srpnu Karlovy Vary navštívila. „Byli jsme tu před 2 roky na víkend a turistická karta se nám vyplatila, nabídka byla velmi bohatá. Letos jsme přijeli i s partou přátel, je nás celkem 10 a opět pořizujeme pro všechny Karlovy VARY REGION CARD. Jsme rádi, že nabídka služeb je ještě bohatší a těšíme se na pobyt u Vás,“ říká jedna ze slovenských turistek.

Karlovy VARY REGION CARD, kterou spravuje Infocentrum města Karlovy Vary, zaznamenává každoročně nárůst zájmu. Ke konci srpna tohoto roku činí tento nárůst meziročně téměř 70% a počet navštívených míst je skoro dvojnásobný. Také počty zobrazení na webových stránkách www.karlovyvarycard.cz i sledujících na facebookovém a instagramovém profilu karty se neustále zvyšují. Tento pozitivní trend a spokojenost zákazníků jistě podpoří také chystané zavedení on-line prodeje karty.

 


Karlovy VARY REGION CARD je turistickou kartou předplacených služeb. Držitel má po zakoupení možnost bezplatně využít nabídky více než 40 návštěvních míst, a to jak v Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 30 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby. Významnou součástí je bezplatná městská doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních, a to včetně lanovek a autovláčků. Kartu je možno zakoupit v infocentrech na 2, 4 nebo 7 dní, v kategoriích dospělý nebo rodina.