Podpořte svým hlasem tři karlovarské proměny

21.06.2019

Českou republikou putuje výstava Má vlast cestami proměn. Její součástí jsou i tři karlovarské proměny, které se zároveň ucházejí o vítězství v internetovém hlasování. Do soutěže byly nominovány Goethova vyhlídka, Lávka přes Horní nádraží a budova městského divadla.

Putovní výstava prostřednictvím fotografií a příběhů prezentuje nejrůznější stavby, jejich stav před rekonstrukcí a po ní. Často ji můžete vidět v obcích, ve kterých se jedna z proměn přímo nachází. Každá kolekce představuje příběhy proměn z jednoho nebo více krajů. Výstavní panely potkáte ve venkovních prostorách, jako jsou náměstí a parky. V Karlovarském kraji má naplánované dvě zastávky – v Kyselce, kde je k vidění do 30. června a v Hazlově (od 13. do 27. září).

Do internetového hlasování, které probíhá až do 30. března 2020, se můžete zapojit na webu: www.cestamipromen.cz/hlasovani

Akci pořádá Asociace Entente Florale CZ - Souznění, z.s. ve spolupráci s Národní kulturní památkou Vyšehrad. Partnery výstavy jsou kraje České republiky a spolupracuje řada dalších organizací a institucí.