opravy komunikací

Město se pustilo do oprav komunikací

Řada místních komunikací dostane v následujících dnech a týdnech nový asfalt. Město zahájilo celoplošně opravy, během kterých je odfrézován stávající povrch a následně pokládán nový.

V pondělí 25. března budou například zahájeny práce ve čtvrti Doubí, kde se bude frézovat poškozený povrch části ulic Modenská a Skalní. Frézovat se bude rovněž na odbočce ze Slovenské ulice ve směru do obce Březová. V dalších dnech pak proběhne pokládka nového asfaltobetonového koberce. Na probíhající opravy v uvedených lokalitách upozorňuje dopravní značení. Komunikace budou neprůjezdné pouze část dne v době pokládky nového povrchu.

Opravuje se také komunikace v Rolavské ulici ve Staré Roli, kde současně vzniká parkovací záliv pro 25 vozidel. Opravovaný úsek mezi ulicemi Spojovací a Kostelní je z důvodu rozsáhlejších prací úplně uzavřen. Předpoklad dokončení je 30. červen letošního roku. 

Obnovou prochází rovněž povrchy zálivů autobusových zastávek. Nevyhovující dlažba byla nahrazena betonem na zastávce Elite na Sokolovské ulici a stejnou opravou projdou v nadcházejících dnech a týdnech například zálivy u krajských hasičů na Sokolovské ulici či na Západní u objektu někdejšího Kattenbecku.