Karlovarské kulturní léto_banner

I letos si užijte Karlovarské kulturní léto

Pódium u Thermalu, Dvořákovy sady, Rolava, Tržní kolonáda, autokino na letišti – tam všude a i na jiných místech se i letos budete bavit. Stejně jako v loňském roce bude město plné kultury, zábavy, dobrého jídla a pití. Karlovarské kulturní léto potrvá od 25. června do 18. září a předcházet mu budou projekce autokina na letišti v Olšových Vratech.

Program Karlovarského kulturního léta 2021

Program autokina

Těšit se můžete na věhlasná jména české i místní scény. Thermal Stage nabídne koncerty hvězd, jako jsou Tata Bojs, Robert Křesťan a Druhá tráva, Jelen, Pokáč, Ewa Farna, Hana Zagorová, MIG 21, Michal Hrůza, Janek Ledecký a mnoho dalších. Ve společnosti vybrané hudby budete moci strávit každý víkend. Rolava, co se slavných interpretů týče, také nezůstane pozadu. Mezi jinými dorazí Hradišťan, Wohnout, Peztalozzi nebo BSP. A chybět nesmí ani Karlovarský symfonický orchestr. Jeho kolonádní a komorní koncerty budou nedílnou součástí programu. Rozezvučí Tržní kolonádu a nově také centrum Linhart v lázeňských lesích. Obě místa jsou mezi návštěvníky, hosty i obyvateli města velmi oblíbená a hudba KSO jim dodává ojedinělou atmosféru.

Ve Dvořákových sadech i letos vyroste Lounge zóna, kde se každou středu a sobotu uskuteční zajímavé workshopy. Najdete zde i informační stánky UNESCO a Živého kraje s upomínkovými předměty a předprodejem vstupenek. Ty bude možné zakoupit i on-line a v pobočce Infocentra v Lázeňské ulici. Letos budou vstupenky na akce Karlovarského kulturního léta v prodeji za 150 a 250 korun, tedy za zvýhodněnou cenu.

Pro návštěvníky i Karlovaráky budou i letos připraveny oblíbené a úspěšné prohlídky města v podání Pouličního divadla Viktora Braunreitera. Konat se budou od 3. července do 18. září každou středu a sobotu a pro účastníky budou zdarma. Letos mají divadelníci nová témata: Modrá krev ve Varech, Jsme nejlepší, Spisovatelé u pramenů, Lázně i hudba léčí. A ani letos nebude chybět populární prohlídka drahovického hřbitova pod názvem Žili tu s námi.

Vstupenky na akce jdou postupně do prodeje na https://vstupenky.karlovyvary.cz/cs/