VK Karlovarsko

Volejbalisté Karlovarska slaví desetileté jubileum

Čtyři extraligové tituly, několikanásobná účast ve finále Českého volejbalového poháru, zápasy prestižní Ligy mistrů a mnoho dalších zajímavých zápasů mají za sebou volejbalisté VK Karlovarsko. Klub, který v sobotu oslaví deset let své existence, se nesmazatelně zapsal nejen do české volejbalové historie, ale i do historie Karlových Varů.

„Volejbal se stal v Karlových Varech velmi oblíbeným sportem. Klub Karlovarska dokázal během krátké historie vybojovat čtyři extraligové tituly a patří k nejúspěšnějším týmům našeho města. Všem jeho hráčům i realizačnímu týmu proto patří obrovské díky za skvělou propagaci města,“ říká primátorka Karlových Varů Andrea Pfeffer Ferklová.

Volejbalisté Karlovarska rozehrají nový extraligový ročník v sobotu a pro své fanoušky si připravili nejen sportovní program. Po utkání je totiž připravena oblíbená after party, během které se fanoušci osobně potkají s hráči, trenéry a dalšími členy týmu. Chybět nebude autogramiáda, diskotéka a pozvány jsou osobnosti, které v Karlových Varech v minulosti působily.

„Přeji nově sestavenému mužstvu Karlovarska skvělý vstup do nadcházející extraligové sezony. Ať se hráčům vyhýbají zranění a rozhodně bych se nezlobila, kdyby i tato sezona skončila mistrovským titulem. Tak hodně štěstí,“ dodala primátorka.

Utkání VK Karlovarsko - Volejbal Brno a následná oslava desetiletých narozenin klubu startuje v sobotu v 18 hodin v hale míčových sportů KV Areny.