Vánoční trhy rozzáří hvězdy

21.11.2017

Dějištěm Vánočních trhů 2017 v Karlových Varech budou v letošním roce Smetanovy sady před Alžbětinými lázněmi. Začnou v předvečer prvního adventu, v sobotu 2. prosince a potrvají až do 7. ledna 2018.

Nepřehlédnutelnou dominantou se stal stříbrný smrk, který městu věnovali manželé Rezkovi z Počernické ulice. Před čtyřiceti lety jej zasadili na počest syna, který se jim tehdy narodil. Nyní se stal symbolem karlovarských Vánoc. Slavnostní rozsvícení stromu je naplánováno na neděli 3. prosince v 18 hodin.

Vánoční trhy s pestrým sortimentem dárků a občerstvení rozzáří o víkendech celá plejáda hvězd, jako jsou Leona Machálková, Daniel Hůlka, Václav Noid Bárta, Pavel Calta nebo Debbi. Ve všední dny se na pódiu u Alžbětiných lázní představí mimo jiných děti z karlovarských mateřských a základních škol. V úterý 5. prosince je na programu tradiční mikulášská nadílka, v sobotu 9. prosince se uskuteční Den tradic, v sobotu 16. prosince dorazí Průvod světlonošů. Adventní doprovodný program vyvrcholí v sobotu 23. prosince.

Malí návštěvníci se mohou těšit na tvořivé dílny, soutěže a atrakce.

Podrobný program je ke stažení níže, zveřejněn bude také v prosincovém vydání Karlovarských radničních listů.

Podrobnosti a novinky najdete na internetových stránkách www.vanocnivary.cz