Stavby a projekty budou opět soutěžit

14.02.2017

Do 17. ročníku soutěže Stavby Karlovarského kraje lze přihlašovat stavby a projekty do 20. března, dokumentaci dodat  do 20. dubna 2017.

 

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary vyhlašuje již 17. ročník soutěže Stavby Karlovarska.

Přihlásit je možné stavby a projekty na území Karlovarského kraje, stavby dokončené za poslední rok (od ledna 2016  do 20. dubna 2017), projekty a studie vytvořené v posledních 5 letech (od ledna 2012 do 20.dubna 2017). Projekty lze přihlašovat pouze ty, které nebyly (nebo ještě nebyly) realizované. Jako projekt lze přihlásit i architektonické nebo urbanistické studie.

Investoři, architekti, projektanti nebo zhotovitelé staveb mohou přihlašovat své stavby a projekty do soutěže do 20. března za standardních podmínek, do 20. dubna za zvýšený poplatek. Do 20. dubna musí také dodat dokumentaci a podklady k přihlašovanému dílu. Podrobné informace jsou na stránkách soutěže.

Po zpracování podkladů budou přihlášené stavby a projekty zveřejněny na stránkách soutěže, jejíž třetí část bude již tradičně rubrika „zachráněné památky“. Hlasovat pro stavbu, projekt a památku bude moci každý prostřednictvím soutěžního webu od 15. května do 9.června 2017, kdy budou na slavnostním večeru Dnů stavitelství a architektury vyhlášeny výsledky soutěže, nejen hlasování veřejnosti, ale i vyhodnocení odborné poroty.

 

Informace k soutěži včetně přihlášky a podmínek soutěže jsou zveřejněny na: www.stavbykarlovarska.cz

-jK-.