Soutěž Nejhezčí vánoční okno pokračuje

04.12.2019

Sklidili jste pochvalu za své vánočně vyzdobené okno? Pochlubte se svým dílem. Ještě stále hledáme Nejhezčí vánoční okno v Karlových Varech. Soutěž, kterou vyhlásilo město ve spolupráci s Vánočním domem v Doubí, má uzávěrku 10. prosince. Do té doby můžete fotky svého adventně vyzdobeného okna posílat na email fotosoutez@mmkv.cz. Pokud zaujmete porotu složenou ze zástupců organizátorů, můžete vyhrát finanční prémii ve výši jeden až pět tisíc korun. Vítězové budou vyhlášeni a odměněni v neděli 22. prosince v průběhu doprovodného programu vánočních trhů na Mlýnské kolonádě.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE O NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ OKNO

Soutěž je určena obyvatelům města Karlovy Vary, každý účastník může přihlásit jedno dílo. Soutěžní fotografie vyzdobeného okna na objektu v Karlových Varech o datové velikosti minimálně 1 MB a maximálně 5 MB je nutné zaslat do 10. 12. 2019 na fotosoutez@mmkv.cz. Připojte své jméno a adresu, na které se vyzdobené okno nachází.

Autor souhlasí s tím, že město smí oceněná díla bezplatně a neomezeně využívat na svém webu, facebookovém profilu a Karlovarských radničních listech.