HC Energie

Primátorka popřála hokejistům Energie úspěšný vstup do sezony

Novou extraligovou sezonu rozehrají hokejisté karlovarské Energie již tento pátek ve Vítkovicích. Úspěšný vstup do sezony jim dnes osobně přišla popřát primátorka Karlových Varů Andrea Pfeffer Ferklová (ANO), která hráče i realizační tým zastihla během tréninku v malé hale.

„Sledovala jsem zápasy v přípravném období, kde se mužstvu dařilo. Věřím, že je tým na soutěžní sezonu dobře naladěn. Přeji hráčům i jejich fanouškům co nejvíce vyhraných zápasů, bodů do extraligové tabulky a samozřejmě co nejméně zranění,“ uvedla primátorka.

Ta věří, že se mužstvu trenéra Davida Bruka podaří proklouznout minimálně do čtvrtfinále, což by byl vzhledem k uplynulým sezonám úspěch. „Myslím si, že podmínky pro extraligový hokej jsou v Karlových Varech dobré a nyní je na hráčích, aby dokázali bavit diváky a dělat jim svými výkony radost,“ dodala Andrea Pfeffer Ferklová.

První domácí zápas nové extraligové sezony sehraje tým Energie v neděli od půl čtvrté odpoledne v KV Aréně, kde bude hostit mužstvo Komety Brno.