Výběrové řízení na post ředitele KSO a KAM KV

Město vyhlašuje konkurs na ředitele KSO a KAM KV

Statutární město Karlovy Vary vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovních pozic ředitel příspěvkové organizace Karlovarský symfonický orchestr a ředitel příspěvkové organizace Kancelář architektury města Karlovy Vary. 

 

Výběrové řízení - ředitel Karlovarského symfonického orchestru

Požadavky: vysokoškolské vzdělání ukončené v magisterském studijním programu; nejméně 5letá praxe v řídící funkci; všeobecný kulturní přehled; trestní bezúhonnost

K přihlášce je nutno připojit: osobní motivační dopis v rozsahu 1 strany A4; koncepci Karlovarského symfonického orchestru, včetně záměru jejího financování, v rozsahu maximálně 5 - 10 stran A4.

Přihlášky je možné podávat do 30. dubna 2021, předpokládaný nástup do funkce je 1. června 2021 nebo dle dohody. 

Oznámení - ředitel Karlovarského symfonického orchestru

 

Výběrové řízení - ředitel Kanceláře architektury města 

Požadavky: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu s autorizací splňující požadavky zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů, konkrétně A.0 – autorizace s všeobecnou působností, A.1 – architektura, A.2 – územní plánování; minimálně 5 let praxe v řídící funkci; praktické odborné zkušenosti z oblasti územního plánování, architektury a urbanismu; trestní bezúhonnost

K přihlášce jen nutno připojit: osobní motivační dopis v rozsahu 1 strany A4; koncepci Kanceláře architektury města v rozsahu 5 - 10 stran A4.

Přihlášky je možné podávat do 30. dubna 2021, předpokládaný nástup do funkce je 1. června 2021 nebo dle dohody. 

Oznámení - ředitel Kanceláře architektury města