Lucie Bílá_koncert zrušen

Koncert Lucie Bílé a akce v lázeňských lesích se ruší

Město Karlovy Vary neuspořádá dvě plánované kulturně společenské akce. Koncert Lucie Bílé na městském atletickém stadionu, který se měl uskutečnit v sobotu 26. září, stejně jako Podzim s lázeňskými lesy naplánovaný na 10. října, neproběhnou. Důvodem je aktuální vývoj epidemiologické situace a nezbytná opatření, která se promítají do organizace hromadných akcí.

„Koncert Lucie Bílé měl podtitul ‚Pojďme se znovu bavit‘. A Podzim s lázeňskými lesy měl být zábavnou akcí pro celé rodiny s dobrým jídlem, sportovními aktivitami, živou hudbou, prezentací práce lesníků a dalším atraktivním programem. Po zvážení všech okolností jsme se rozhodli, že obě akce zrušíme a počkáme na období, kdy budou jak pro nás jako pořadatele, tak pro účastníky, takové akce opravdovou zábavou bez striktních, ale pochopitelných omezení, nejistoty a obav. Přestože se při přípravách řídíme platnými nařízeními, právě obavy a nejistota se odrazila v malém zájmu o hromadné akce. Počet prodaných vstupenek na koncert Lucie Bílé byl i přes velmi příznivou cenu 280 korun minimální. Jde nám o zdraví a bezpečnost našich občanů, proto jsme se rozhodli podzimní koncert raději zrušit“, vysvětluje primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová. „Pracujeme již ale na přípravách Vánočních trhů, kterými se pokusíme kulturní dění ve městě znovu oživit, dodává Andrea Pfeffer Ferklová.

Lázeňské lesy Karlovy Vary uspořádají svou již připravenou a avizovanou akci v pozdějším termínu, buď ještě v letošním roce, nebo na jaře příštího roku. Koncert Lucie Bílé se uskuteční v náhradním termínu v roce 2021. Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě nákupu.