Druhý kurs podnikavosti Podnikni to! v Karlových Varech

Pro velký zájem startuje v Karlových Varech další běh bezplatného kurzu podnikavosti!

Vzhledem k obrovskému zájmu o první běh kurzu podnikavosti organizuje město Karlovy Vary ve spolupráci s projektem Podnikni to! druhý běh v druhé polovině října. Kurz je určen občanům města a přilehlých obcí, všem, kteří o vlastním projektu zatím jen uvažují, ale i těm, kteří na svém projektu už pracují. Za měsíc se účastníci naučí to, co se jiní musí učit roky: například jak najít příležitosti na trhu nebo otestovat potenciál nápadu s minimem rizik a bez zbytečných investic. To všechno navíc zvládnou účastníci při studiu, zaměstnání nebo na rodičovské dovolené. Účast na kurzu je zdarma pro občany města a okolních obcí.

„Parádně připravený kurz, kde se během několika dobře strukturovaných workshopů s kamarádskou atmosférou naučíte, jak pracovat se svým podnikatelským nápadem, jak ověřit jeho úspěšnost i jestli je tam šance se tím uživit. Mimo jiné navíc potkáte hromadu fajn lidí, jejichž nápady vás třeba můžou inspirovat k dalším krokům v podnikání” popisuje svou účast v kurzu jeden z absolventů Vojtěch Vozda.

Provázet kurzem vás bude zkušená podnikatelka Žaneta Salátová, ředitelka MC Karlovy Vary a manažerka mnoha dlouhodobě fungujících úspěšných projektů. Pod jejím vedením se na vlastním projektu naučíte postupy, jak lze podnikání nastartovat s minimem rizika a zbytečných investic. Navíc se díky letitým zkušenostem lektorky vyhnete nejzásadnějším chybám  a budete mít dostatek prostoru probrat směřování vlastního projektu.

Kurz se drží jednoduchého pravidla: minimum teorie, maximum praxe. Až 80 % z více než 6000 absolventů kurzů Podnikni to! dále aktivně rozvíjí vlastní projekt. Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet. 

Kurz trvá měsíc a skládá se z 5 setkání, probíhající jednou týdně vždy ve středu. První workshop odstartuje ve středu 20. října 2021 v 17:30 v Inovačním centru INION. Účast je díky podpoře města Karlovy Vary zdarma. Zájemci o kurz se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! v Karlových Varech - 2.termín nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

Informace o druhém kurzu Podnikni to! v Karlových Varech:

  • Kurz je určen pro všechny občany města a okolních obcí .
  • Úvodní workshop začíná 20. října  2021 v 17:30.
  • Kurz proběhne v prostorách Inovačního centra INION, Drahomířino nábř. 197/16, 36001 Karlovy Vary – Drahovice.
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy ve středu od 17:30 do 19:30.
  • Kurz vede zkušená podnikatelka z Karlových Varů.
  • V případě zhoršení epidemiologické situace se kurz bude konat online.